کارگاه آنلاین رزومه نویسی – رایگان – سه شنبه ۹ خرداد :

سلام دوستان! امیدوارم حالتون خوب باشه. اگر با کانال معرفی دورهمی و رویداد‌های ما آشنایی دارید، می‌دونید که علاوه بر برگزاری دورهمی‌های مختلف، تلاش می‌کنیم بهترین رویدادها و دورهمی‌هایی که در حال برگزاری هستند رو شناسایی و به شما معرفی کنیم.

یکی از اهداف اصلی ما، کمک به حوزه شغلی و اشتغال است. در این راستا، خیلی خوشحالم که بتونم بهتون یک رویداد بسیار جذاب رو معرفی کنم. امروز متوجه شدم که خانم شراره عزت نزاد یک کارگاه آنلاین برای رزومه نویسی برگزار می‌کنند و من تصمیم گرفتم این رویداد رو به شما معرفی کنم.

در این کارگاه آنلاین، ایشان رزومه‌های شما رو چک خواهند کرد و بهتون کمک می‌کنند تا به مسائلی که با رزومه خودتون دارید، پاسخ بدید و راه‌حل‌های بهتری برای بهبودش پیدا کنید. این فرصت بی‌نظیری برای دوستانی که می‌خواهند رزومه خودشون رو ارتقا بدهند فراهم شده است.

درصورتی که علاقه‌مند به ثبت‌نام در این کارگاه هستید، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

ثبت نام در کارگاه آنلاین رزومه‌ نویسی

بعد از ثبت‌نام، لینک گوگل میت به شما ارائه خواهد شد. در صورتی که هرگونه مشکلی در دریافت این لینک داشتید، می‌تونید از طریق صفحه لینکدین به خانم شراره عزت نزاد پیام بدید و مشکلاتتون رو مطرح کنید.

https://www.linkedin.com/in/sharareh-ezzatnejad

با ما همراه باشید و از فرصت‌های شغلی بی‌نظیری که به شما ارائه می‌دهیم بهره‌برداری کنید. ما در لینک تلگرام فعالیت می‌کنیم و به شما توصیه می‌کنم به این کانال ما ملحق بشید تا از دورهمی‌ها و رویدادهای آتی ما مطلع شوید و از فعالیت‌هایمون بهره‌برداری کنید.

ما با اشتیاق منتظر حضور شما در این کارگاه هستیم. با آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز.

با کامنت ها و نظرات + لایک +‌بازنشر کردن این پست از ما حمایت کنید تا بتوانیم این مسیر رو پرقدرت ادامه دهیم / حمایت های شما در این مسیر به ما انگیزه بیشتری میده